Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčky u kterých nemusíme potvrzovat příjmy

Od adminBez komentářů

Tento článek bude o půjčkách u kterých není nutno potvrzovat příjmy, kde takové půjčky získat a také kdo je neposkytuje. Bude zde také uvedeno kolik takové půjčky přibližně stojí. Diskutovat o tomto tématu můžete pod článkem v komentářích.

Potvrzování příjmů může stát další čas navíc, nejsem si jistý jaké náležitosti musí mít potvrzení o příjmu pro banky a nebankovní firmy. Pravděpodobně zde musí být z co nejbližšího data, musí zde být vidět jméno/adresa zaměstnance a také jméno adresa firmy. Dále samozřejmě finanční data, částka výplaty.. Možná razítko, podpis firmy. Potvrzovat příjmy někdy ani nemůžeme pokud jsme například zrovna bez práce, osoba bez zdanitelných příjmů a podobně.

S nutností potvrzovat příjmy ze zaměstnání se setkáte většinou u bankovních úvěrů, hypoték a leasingů. Tyto firmy vyžadují potvrzení z toho důvodu aby neposkytli úvěru někomu kdo možná nebude moci peníze splácet. Takovým přístupem se chrání jak firma, tak zákazník, kterému nejsou poskytnuty vysoké částky, jejichž nesplácení by ho přivedlo až k exekuci majetku.

Při vašem hledání poskytovatele půjčky bez potvrzení se dostáváte i k firmám nebankovním, soukromým s.r.o. atd. tyto menší firmy se také mohou specializovat na půjčování peněz. Aby získali klienty, možná propagují své produkty jako rychlé nebankovní půjčky bez potvrzování o příjmu a nebo také půjčka bez registrů – tedy bez nahlížení do registru dlužníků. Část nebankovních firem, která nevyžaduje potvrzení si za tyto půjčky účtuje často přibližně 30% za krátkou dobu půjčení jako například týden až měsíc. Zároveň tyto půjčky bez potvrzení o příjmu jsou omezeny výší půjčky. Firma často nechce riskovat půjčení vysoké částky a tak půjčuje například do výše 15 tis. kč.

V tomto posledním odstavci si řekneme ještě kde získat tyto půjčky bez potvrzení. Já si myslím, že nejvhodnější je použít nezávislý vyhledávač internetu a hledat například s.r.o. půjčka bez potvrzení; s.r.o. půjčka kč bez potvrzení o příjmu. Zadávejte fráze a slova, která očekáváte že se na takové firemní internetové stránce s nabídkou půjček budou vyskytovat.

Nezařazené
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Leave your Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Tento půjčkový magazín má šablonu vytvořenou Jabox.com.ar

TOPlist

NAVRCHOLU.cz